8-9 вересня у місті Запоріжжі пройшов тренінг-супервізія для шкільних психологів та психологинь, які консультують ЛГБТ-підлітків.

Організатором тренінгу виступив Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Для супервізії приїхали шкільні психологи та психологині, які раніше відвідували тренінги «Гендер Зед» на тему консультування ЛГБТ-підлітків та мають досвід у наданні фахової допомоги підліткам. Так до участі долучилися 20 представників та представниць Вінниці, Києва, Харкова, Марганця, Коростишіва, Кривого Рогу, Дніпра, Миколаєва, Горішніх Плавнів, Мелітополя, Кушугуму, Кам’янського, Покровська, та власне Запоріжжя.

Програма тренінгу була розроблена під запити та потреби у консультуванні шкільних психологів, які вже здобули базову інформацію щодо гомосексуальності, мають знання у консультуванні ЛГБТ-підлітків, та знайомі з теорією.

Основна частина тренінгу була присвячена самим консультантам, розглянуті питання відносин психолога та клієнта. Тренінг базувався на практичному опрацюванні професійних ситуацій із консультуванням ЛГБТ-підлітків.

Наталія Колесник, одна із психологинь міста Харкова, так відгукнулась про участь у супервізії:

 — Люблю навчатися та розвиватися, цікаво братися за нестандартні та провокаційні теми… Раніше я працювала волонтером з жертвами домашнього насилля. Коли отримала перше запрошення на Школу Толерантності з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, мене зацікавила саме специфічність теми. Вже в ці вихідні я пройшла тренінг-супервізію. Цей тренінг був дуже ресурсним. Приємно працювати з професіоналами, приємно бачити сміливих спеціалістів. Окрема вдячність тренеру Олексію Ізотову за гармонію та легкість процесу. Дякую Gender Z за професійну підтримку!

По завершенні тренінгу усі учасники та учасниці отримали сертифікати.