Минулої суботи у організованому ВГО «Гей-альянс Україна» та ЗОБФ «Гендер Зед» запорізькому Queer Home’і відбувся правозахисний тренінг від громадської організації «Наш Світ». Протягом чотирьох годин учасники та учасниці тренінгу дізналися про актуальні порушення прав ЛГБТ-людей як з боку інших громадян, так само й правоохоронних структур, та розглянули шляхи подолання таких порушень.

Окремими питаннями у програмі тренінгу стояли дискримінація у трудових питаннях та визначення конфіденційної інформації. Зокрема, тренери зосередили увагу аудиторії на тому, як поширення такої інформації — наприклад, про сексуальну орієнтацію чи ВІЛ-статус — регулюється законом.

— Особливо мою увагу привернули стратегічні судові справи, що стосувалися представників ЛГБТ-спільноти, — говорить учасниця тренінгу Мар’яна. — Було дійсно цікаво дізнатися, чим такі судові справи можуть бути корисними пересічній українській лесбійці чи гею.

На останок, представники громадської організації «Наш Світ» розповіли присутнім, яким чином вони можуть юридично убезпечити себе та де можна отримати кваліфіковану допомогу у випадку порушення їх прав.