Німецька поп-ікона Кім Петрас виступила на премії MTV Europe Music Awards. Зірка виконала свої хіти “Coconuts” та “Hit It From the Back”, пише сайт Pink News.

Фани вже назвали виступ Кім історичним – адже на сцені премії вперше виступила відкрита транс*людина. Цікаво, що цього року церемонія відбулася у Будапешті, столиці гомофобної Угорщини. Тому вихід Петрас став ще більш потужним та відкритим. В інтерв’ю AP News артистка сказала: “Сподіваюся, що люди, які побачать мене, будуть раді. І відчують, що вони не самотні. Через цензуру ЛГБТ в Угорщині дуже важливо показати, хто я є. Пишаюся і дуже схвильована”. 

Інші артисти, що виступили на MTV Europe Music Awards, також використали церемонію як майданчик для підтримки ЛГБТ-людей в Угорщині. Реперка Saweetie закликала зі сцени поважати ЛГБТ-спільноту, а співак Yungblud включив у свій виступ сцену з одностатевим поцілунком.

Кім Петрас також знялася в комедії “Падлюка, що вкрала Різдво”. У стрічці також взяли участь двадцять дрег-квін з шоу RuPaul’s Drag Race, прем’єра запланована на 2 грудня.