Святий Миколай наглядає за тобою!

За легендою цей чарівник захищає тих, кому потрібна допомога. І йому не важливо – ти лесбійка, гетеро чи транс*персона. В цей день загадують бажання на майбутнє. А ще – підсумовують рік, що минає. У 2021-му сталося так багато! Пригадаймо, що саме!

Успішні прайди по всій Україні. Київ, Харків і Одеса цього року провели мирні демонстрації, в інших містах також були безпечні акції.

Підтримка ЛГБТ-людей українськими бізнесами. ПриватБанк, Планета Кіно, Цитрус, ConcertUA, Glovo… і це далеко не повний список. Сподіваємося, наступного року він стане ще більшим!

Реєстрація законопроєкту 5488, що посилює відповідальність за дискримінацію та нетерпимість. Сподіваємося, що наступного року документ винесуть на порядок денний засідання парламенту і приймуть більшістю голосів!

Премія Kyivpride Awards відзначила усе найголовніше, що сталося з ЛГБТ-рухом. Союзницею року стала Таня Микитенко з проєкту Рагулі, подією – камін-аут Melovin, а фільмом року – стрічка “Будьмо, гей!”.

Відомі українські дизайнерки Ксенія Шнайдер, Лілія Літковська та Світлана Бевза презентували колекцію рівності РізніРівні. Це джинсова куртка, вітровка та жилет. Кількість речей дуже обмежена, їх можна лише виграти. Слідкуйте за конкурсом на нашій сторінці вже 24 грудня.

10 грудня в Києві підсвітили Київську міську державну адміністрацію. Це свідчить про те, що влада поступово починає підтримувати принципи рівності для всіх. Можливо, зовсім скоро те ж саме станеться з Верховною радою та місцевими радами по всій Україні?

Аби описати все, що сталося з ЛГБТ-рухом у 2021 році, не вистачить і декількох постів! А ще ми вдячні кожному і кожній з вас за відкритість. Залишайся собою і змінюй світ в 2022-му! Дивись наш ефір про підсумки 2021 року тут

Проєкт проводиться за підтримки МЗС Німеччини.