Футболіст Артем Бєсєдін озвучив свою позицію щодо гомосексуальних людей. Про це він заявив під час інтерв’ю на YouTube-каналі “ОТДУШИВДУШУ”.

Спортсмен сказав: “Це ненормально. Людей з нетрадиційною орієнтацією не повинно бути. Є хлопчики, є дівчатка – все. Я відновлювався в Іспанії. Реально, люди “гонять”. У нас все по-божому в цьому плані, а там їх купа. Ці клуби, прапори, ходять там за ручку… Реально, я не можу на це дивитися. По-перше, у мене є син. Я не хочу, щоб він зростав і дивився на п***##cів. Якщо хлопчики йдуть і тримаються за ручку, то хіба вони не “гонять”?”.

Організація «Футбол проти расизму в Європі» (FARE) прокоментувала слова футболіста. «Ми вважаємо, що подібні висловлювання є неприпустимими і повинні мати дисциплінарні наслідки. Футбол не можна використовувати для пропаганди ненависті, гра будується на цінностях поваги — не має значення, який у тебе колір шкіри, віросповідання чи сексуальна орієнтація, усі мають однакове місце у грі. Ми б рекомендували Бесєдіну пройти освітній курс про різноманітність — дізнатися більше про людей, які його оточують, як освітній захід разом із дисциплінарним покаранням», – повідомили у FARE.