Британський стрибун у воду Том Дейлі отримав Орден Британської імперії. Він увійшов до щорічного списку персон, яких нагородила королева за особливі здобутки перед батьківщиною.

Після отримання важливої нагороди Том Дейлі заявив: “Я надзвичайно пишаюся цим. Тепер я маю відповідальність зробити Велику Британію найкращим місцем для ЛГБТ-людей, жінок і людей всіх рас. Тепер я зобов’язаний допомогти створити середовище, де кожен і кожна може бути ким завгодно, незалежно від того, звідки вони прийшли”. 

Олімпійський чемпіон продовжив: “Прийняти Орден Британської імперії – одна справа. Але зовсім інша справа зробити щось після цього. Я думаю, дуже важливо підтримати людей, які відчувають себе аутсайдерами, які відчувають, що не вписуються у суспільство. Треба дати можливість їм гучно сказати те, що вони хочуть”.

За своє життя Том Дейлі виграв чотири Олімпійські медалі – три бронзових і одну золоту. У 2013 році Том Дейлі зізнався, що зустрічається з чоловіком. Пізніше виявилося, що це сценарист, режисер і продюсер Дастін Ленс Блек. У 2018 році у пари з’явився хлопчик. У 2021 році спортсмен став героєм мемів після фотографій, на яких він в’яже прямо під час Олімпіади. Дивіться відео про це його хобі нижче.