У стрічці новин, у телепрограмі, в радіоефірі. То тут, то там, вас знаходила важлива інформація про права людини. Такої самої людини, як ви. Хіба що трошки інакшої.

Але ви скролили, перемикали, або й вимикали зовсім. Ви всіляко уникали цієї інформації.

Наш світ невпинно змінюється, а ви, можливо, стоїте на місці. Особливо якщо ви думаєте, що «геїв і лесбійок в Україні ніколи не було». Були, є і будуть — тож треба виходити з інформаційного вакууму та бути в темі.

Саме задля просвіти ми у Гендер Зед започатковуємо інформаційні сесії на тему «Права гомосексуальних людей в Україні».

Інфосесія — це невеликий інформаційний блок тривалістю до двох годин, протягом яких ви дістанете вичерпну інформацію про сексуальну та гендерну ідентичності людини, коректну лексику при спілкуванні з ЛГБТ-людьми, основні міфи та стереотипи щодо гомосексуальних та трансгендерних людей. Наші спікери та спікерки докладно окреслять їхнє правове становище, а також проблеми, з якими може стикнутися гомосексуальна чи трансгендерна людина у повсякденному житті в Україні.

Формат заняття вже розроблено та успішно протестовано у нашій роботі. Ми пропонуємо вам два варіанти: онлайн-сесія через додаток ZOOM чи офлайн зустріч у нас або у вас в офісі. Остання, звісно, з обов’язковим дотриманням усіх карантинних заходів.

Кількість людей на одну інфосесію онлайн — від 6 до 20 осіб, а офлайн — від 6 до 12 осіб.

Зі своєї сторони ми забезпечимо усіх учасників та учасниць інформаційно-освітніми матеріалами щодо розглянутої теми. Під час інфосесії ви матимете змогу поставити будь-які запитання, що вас цікавитимуть.

І на останок: проведення інфосесії та надання інформаційно-освітніх матеріалів є цілковито безкоштовними для вас.

Вже зацікавилися? Запланувати інформаційну сесію дуже просто. Будь ласка, заповніть цю аплікаційну форму: https://forms.gle/vsfNQLGjGaNtgV9e6. Після цього ми обов’язково зв’яжемося з вами!