Війна змінила життя кожного і кожної з нас. Хтось залишився у своєму місті, інші виїхали, а дехто опинився на окупованій території. Ми сподіваємося, що зараз ви в безпеці. І робимо усе, щоб заспокоїти вас і допомогти звикнути до нового ритму життя.

Саме тому ми продовжуємо випускати другий сезон шоу «Привіт, патріархате». Раніше ви бачили нашого ведучого  у студійних декораціях. Зараз він знімає випуски прямо з укриття. Але якість контенту не постраждала – адже ви маєте дізнатися про все найважливіше. 

«Ми продовжуємо діалог про рівні права. Навіть у буремні часи необхідно обговорювати гендерну рівність. Зараз вийшло два військових випуски. В першому намагаємося розібратися про те, як війна вплине на феміністичні ідеї. А у другому говоримо про складну тему зґвалтування. Маємо ще багато питань, які варто переосмислити», – каже незмінний ведучий шоу Віктор Петрович. 

«Гендер Зед працює на всю Україну, але наш офіс знаходиться в Запоріжжі. Це прифронтова зона, ворог поруч. Проте ми не сумніваємося, що переможемо. Тому працюємо над новими випусками шоу «Привіт, патріархате». Вони такі ж круті – хіба що тепер знімаємо і монтуємо їх трохи довше. Адже повітряна тривога накладає свої ризики», – підкреслює директор організації Ростислав Мілевський.

Якщо вам подобається шоу «Привіт, патріархате» – підписуйся на нашу сторінку на Ютубі. Нещодавно ми презентували нову кнопку підтримки для всіх, хто обожнює контент. Ваші 35 гривень в місяць допоможуть нам стати ще краще – а ви за це отримаєте почесний статус і ще багато цікавих плюшок.