Німецькі пляжні волейболістки Карла Боргер і Юлія Зюде обурені забороною бікіні на турнірі у Катарі. Йдеться про турнір FIVB World Tour, який проходитиме у березні. Спортсменок закликають відмовитися від бікіні з поваги до культури і традицій країни, яка приймає турнір, повідомляють Факти.

Нам забороняють носити наш робочий одяг. Це єдина країна і єдиний турнір, де уряд диктує, як нам робити свою роботу. Ми обурені цим, – зазначила Боргер.

Боргер зазначила, що у Катарі неймовірна спека, тому бікіні на змаганнях необхідний елемент. Зі свого боку Зюде заявила, що у 2019 році в Катарі робили виключення для спортсменок, які змагалися на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Згодом стало відомо, що Карла і Юлія не збираються приїздити до Катару. Про це вони повідомили в ефірі радіостанції Deutschlandfunk, інформує AFP.

Водночас, у Катарі зазначили, що попри суворі заборони арабської країни щодо ЛГБТ, вони слідуватимуть правилам та принципам ФІФА, які сприяють толерантності та інклюзивності у футболі. Тому під час чемпіонату світу 2022 року у Катарі дозволено приносити веселкові прапори на усі стадіони.