З 25 по 27 січня у Запоріжжі проходила перша в 2019-му році «Школа Толерантності». Таким чином розпочато новий «навчальний рік», вже сьомий від 2012-го року, коли вперше відбувся подібний тренінг.

До участі у заході запрошувалися практикуючі журналісти та журналістки, а також студентство відповідних напрямків підготовки вишів. З кількох десятків заявок було обрано 20 учасників та учасниць, мотивація яких була найпереконливішою.

Тож цього разу учасниками та учасницями тренінгу стали мешканці та мешканки таких міст як Київ, Черкаси, Суми, Запоріжжя, а також містечок Донеччини та Закарпаття.

Захід було спільно організовано Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед», громадськими організаціями «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» та «Спілка молодих незалежних журналістів». Підтримку у проведенні тренінгу надало Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина.

Навчаючись у «Школі Толерантності», учасники та учасниці отримали вичерпну інформацію про ґендер, дізналися історію руху фемінізму, навчилися виявляти сексизм у повсякденному житті (зокрема у медіа) та, найголовніше, – збагнули, чому ж рівність між чоловіками та жінками є важливою для обох цих «сторін».

Окремим питанням тренінгу стала протидія ґендерно-обумовленому насильству в журналістських матеріалах.

Теоретичні знання присутні закріпили практичними навичками під керівництвом досвідчених експерткинь Наталі Виговської та Світлани Дубини.

Для мене це були чудові три дні у Запоріжжі з крутими та небайдужими людьми. Кожен з вас настільки цікава особистість, що без палких дискусій не обійшлося. Дякую тренеркам Наталії Виговській та Світлані Дубині за інформацію та нові знання. Дякую учасникам за компанію та спільний і особистий досвід. Організація від «Гендер Зед» на найвищому рівні. Запоріжжя вміє дивувати і я вже починаю трохи сумувати! Приїжджайте у гості!

— поділилася своїми враженнями у соцмережі учасниця тренінгу Валентина Рущак.

По завершенні «Школи Толерантності» усі учасники та учасниці отримали сертифікати про участь у заході.