Компанія DC Comics оголосила, що її новий Супермен на ім’я Джон Кент є бісексуалом та матиме одностатеві стосунки. Комікс про сина та наступника «оригінального» Супермена вийде вже у листопаді, повідомляє сайт Громадське.

Про це DC Comics повідомила 11 жовтня ㅡ у Національний день камінг-ауту, щорічний день поінформованості ЛГБТ. На Twitter-сторінці компанії зазначили, що Джон Кент «так само як і його батько закохався у репортера».

Йдеться про персонажа на ім’я Джей Накамура, з яким буде романтично пов’язаний новий Супермен. Історію про їхні стосунки мають розкрити у новому коміксі «Супермен: син Кал-Ела», що вийде 9 листопада.

«Я завжди казав, що всі потребують героїв, і кожен заслуговує бачити себе у своїх героях. Я дуже вдячний, що DC і Warner Bros. поділяють цю ідею. Символ Супермена завжди стояв за надію, за правду і справедливість. Сьогодні цей символ представляє щось більше. Сьогодні все більше людей можуть побачити себе в найпотужнішому супергерої в коміксах», ㅡ сказав автор коміксів Том Тейлор.

У коментарі BBC він заявив, що попри реакцію «тролів» у соціальних мережах загалом цю інформацію сприйняли позитивно. «У нас завжди будуть люди, які казатимуть: “Не вкладайте політику в комікси”, забуваючи, що кожна історія [у коміксах] колись була певною мірою політичною. Люди, які не розуміють, що “Люди Ікс” були аналогією руху за громадянські права», ㅡ сказав Тейлор.