ЗОБФ  «Гендер Зед» в рамках проекту ‘Homophobia can be cured’ оголошує тендер на друк та розміщення соціальної реклами за нашим дизайном на білбордах у п’яти містах України (обов’язково центральні частини міст) розміром 3м*6м. Умови оплати – 50% передоплата. Друк матеріалу (повнокольоровий друк) має бути завершено до кінця квітня 2019 року.

У зв’язку з тим, що у деяких  великих містах прийняті Концепції і Правила розміщення зовнішньої реклами, відповідно до яких на центральних вулицях містах дозволені формати 1,8х1,2 м (сіті-лайти цифрові й нецифрові) та 2,32х3,14 (скроли), ці варіанти також прийматимуться до розгляду. 

Ми розглянемо всі подібні пропозиції у межах суми тендеру, наприклад більшу кількість зовнішніх рекламних носіїв меншого розміру. Умова розміщення у центрі міст обов’язкова. 

Тематика білбордів: соціальна антидискримінаційна реклама на тему гомофобії.

Міста, термін та кількість оренди рекламних площин:

Місто Дата Кількість
1. Запоріжжя з 01.05.2019 по 30.06.2019 4
2. Львів 4
3. Кропивницький 4
4. Харків 4
5. Вінниця 4
Всього: 20


Максимальна сума тендеру складає 200 000 грн.

Ми прийматимемо заявки як на розміщення реклами в усіх містах одним надавачем послуг, так і окремих містах

На участь у тендері необхідно надати наступні документи:

  1. для ФОП – свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  2. для ТОВ – свідоцтво про реєстрацію ТОВ або витяг з єдиного державного реєстру (а для ТОВ платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  3. Цінова пропозиція;
  4. Лист зацікавленості з релевантним досвідом (якщо такий є).

Тендерні пропозиції слід надсилати до 15 квітня 2019 року (до 17:00) на електронну скриньку kalinin.genderz@gmail.com.

Засідання комітету із закупівлі відбудеться 16 квітня о 16:00. Результати конкурсу будуть оголошені 17 квітня шляхом публікації на сайті genderz.org.ua.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Калінін Дмитро Олександрович – kalinin.genderz@gmail.com.