Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує тендер на обрання постачальника послуг з просування в соціальних мережах та закупівлю преміум-акаунтів. Деталізація нижче.

№ лоту Назва послуги Кількість (орієнтовно) Очікувана сума послуги (грн) Максимальна сума лоту (грн)
Лот 1 Просування дописів у Facebook 20 дописів 40 000 127 380
Просування дописів у Instagram 20 дописів 60 000
Реклама у додатку для смартфонів Hornet згідно з бюджетом 27 380
Лот 2 Закупівля преміум-акаунтів у додатку для смартфонів Hornet на період 3 місяці від 15 акаунтів (згідно з бюджетом) 7 650 7 650

Ми запрошуємо вас подавати пропозиції як на окремі лоти, так і на всі разом. 

На участь у тендері необхідно надати наступні документи:

  1. для ФОП – свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  2. для ТОВ – свідоцтво про реєстрацію ТОВ або витяг з єдиного державного реєстру (а для ТОВ платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  3. Цінова пропозиція*;
  4. Лист зацікавленості з релевантним досвідом (якщо такий є).

* Для участі у тендері просимо включити у цінову пропозицію:

Для лоту 1:

  • Загальна вартість послуг за одиницю контенту на прикладі одного допису (посту) в Instagram, Facebook, Hornet.
  • Потенційне охоплення рекламованим дописом (постом)

Для лоту 2:

  • Вартість за один акаунт
  • Загальна вартість

Умови оплати: за погодженням (повна передплата, або оплата за фактом надання послуг, або часткова передплата до надання послуг з остаточною оплатою по завершенню їх надання).

Потенційні надавачі послуг оцінюватимуться за критерієм найбільшого потенційного охоплення рекламованим дописом (постом) у співвідношенні до вартості, а також за релевантним досвідом.

Тендерні пропозиції слід надсилати до 10 грудня 2020 року (до 12:00) на електронну скриньку kalinin@genderz.org.ua з темою листа “Тендерна пропозиція”. Засідання комітету із закупівлі відбудеться 10 грудня о 16:00. 

Результати конкурсу будуть оголошені 11 грудня шляхом публікації на сайті genderz.org.ua.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Калінін Дмитро Олександрович – kalinin@genderz.org.ua.