ЗОБФ  «Гендер Зед»  оголошує тендер на обрання постачальника послуг з просування в соціальних мережах (Instagram, Facebook, YouTube). Умови оплати – за погодженням (повна передплата, або оплата за фактом надання послуг, або часткова передплата до надання послуг з остаточною оплатою по завершенню їх надання).

На участь у тендері необхідно надати наступні документи:

  1. для ФОП – свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  2. для ТОВ – свідоцтво про реєстрацію ТОВ або витяг з єдиного державного реєстру (а для ТОВ платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  3. Цінова пропозиція;
  4. Лист зацікавленості з релевантним досвідом (якщо такий є).

Тендерні пропозиції слід надсилати до 26 березня 2020 року (до 17:00) на електронну скриньку kalinin@genderz.org.ua.

Засідання комітету із закупівлі відбудеться 27 березня о 16:00. Результати конкурсу будуть оголошені 28 березня шляхом публікації на сайті genderz.org.ua.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Калінін Дмитро Олександрович – kalinin@genderz.org.ua.