Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує тендер на вибір постачальника послуг з організації заходів на прикладі організації триденного заходу у м.Запоріжжя в готелі “Інтурист”:

Назва послуги Деталі
Проживання 10 осіб, 2 ночі (у січні 2021 року), катогорія “Стандарт”
   
Харчування 10 осіб, 3 сніданки, 3 обіди, 3 вечері
   
Оренда конференц-зали Не менше 30 м.кв., 3 доби

Умови оплати: післяплата.

На участь у тендері необхідно надати цінову пропозицію у довільній формі.

Від переможця у тендері додатково вимагатимуться:

  1. для ФОП – свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  2. для ТОВ – свідоцтво про реєстрацію ТОВ або витяг з єдиного державного реєстру (а для ТОВ платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку)

 

Оцінка пропозицій відбуватиметься за критерієм ціни за одиницю.

Тендерні пропозиції слід надсилати до 28 грудня 2020 року (до 12:00) на електронну скриньку kalinin@genderz.org.ua або надсилати рекомендованим листом за адресою організації (уточнювати за контактами). Засідання комітету із закупівлі відбудеться 29 грудня 2021 року.

Результати конкурсу будуть оголошені до 02 січня 2021 року шляхом публікації на сайті genderz.org.ua.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Дмитро  – kalinin@genderz.org.ua