ЗОБФ  «Гендер Зед» оголошує тендер на розробку дизайну контенту для Instagram-акаунту Гендер Зед.

Послуги надаватимуться протягом 11 місяців: з грудня 2020 року по вересень 2021 року включно.

Послуга: створення зображення (картинки) для дописів у Instagram у форматі 1080х1080.
Кількість: 
орієнтовно від 115 до 130 штук (орієнтовно 12 на місяць).

На участь у тендері необхідно надати наступні документи:

  1. для ФОП – свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру (а для ФОП платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  2. для ТОВ – свідоцтво про реєстрацію ТОВ або витяг з єдиного державного реєстру (а для ТОВ платників прибуткового податку витяг з обов’язковим найменуванням виду діяльності), при наявності діюче свідоцтво платника єдиного податку);
  3. Цінова пропозиція.

Критерії за якими будуть оцінюватись потенційні надавачі послуг:

  1. Пропонований дизайн (якщо буде АБО портфоліо за наявності);
  2. Ціна за 1 (одне) зображення/картинку.

Тендерні пропозиції слід надсилати до 10 листопада 2020 року включно на електронну скриньку kalinin@genderz.org.ua АБО надсилати до офісу організації у м. Запоріжжя. За адресою звертайтеся за номером телефону 050-404-23-64.

Засідання комітету із закупівлі відбудеться 11 листопада о 15:00. Результати конкурсу будуть оголошені 11 листопада шляхом публікації на сайті genderz.org.ua.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Калінін Дмитро Олександрович – kalinin@genderz.org.ua або телефоном: 050-404-23-64.