Оголошується набір на воркшоп з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності для лікарів/лікарок та медичного персоналу, який відбудеться 14-15 грудня 2020 року

Воркшоп проводиться в  онлайн-форматі. Заявки приймаються з усієї території України.

Онлайн-тренінг відбудеться 14-15 грудня 2020 року:

  • 1-й день з 17:00 до 20:00
  • 2-й день з 17:00 до 20:00

Захід насамперед розрахований на працюючих лікарів та лікарок, середній та молодший медичний персонал, а також студенство відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Для тренінгу буде використовуватися платформа ZOOM. Для доступу до навчання вам потрібне стабільне інтернет-з’єднання на комп’ютері чи мобільному пристрої.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.

Учасникам та учасницям будуть запропоновані спілкування з «живими книгами» — ЛГБТ-людьми, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною.
  2. Воркшоп проходитиме два дні. Участь на усіх сесіях є обов’язковою умовою.
  3. Роздаткові матеріали з теми тренінгу та сертифікати будуть надіслані поштою за рахунок отримувача, або надіслані у електронному форматі (за бажанням, на вибір). Роздаткові матеріали та сертифікати будуть надіслані тим учасникам та учасницям, що відвідають усі сесії воркшопу

Організаторами тренінгу виступають Гендер Зед та Спільнота лікарів та лікарок SviyDoc

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/CZUFE18UNhNXvU176. Заявки приймаються включно до 12 грудня 2020 року.