17 червня 2018 року в Києві відбудеться Марш рівності, в якому візьмуть участь орієнтовно п’ять тисяч людей. Про це на брифінгу повідомила директор громадської організації КиївПрайд Руслана Панухнік, пише Главком.

«17 червня відбудеться Марш Рівності. Він налічуватиме п’ять тисяч учасників. Організатори з поліцією і міською владою провели ряд зустрічей щодо заходів безпеки в цей день», – сказала Панухнік.

Вона уточнила, що Марш розпочнеться о 9:00 біля Національної опери. Про деталі маршруту повідомлять пізніше.

У програмі цьогорічного «КиївПрайд» – політична дискусія, яка приверне депутатів Європарламенту та депутатів Верховної Ради.

Цільовою аудиторією прайд-тижня є українські та західні політики, залучення їх уваги до проблем ЛГБТ і, відповідно, представники ЛГБТ-спільноти.

Нинішня програма розпочнеться з прайд-кіно, потім продовжиться прайд-тиждень, а 12 числа буде презентовано дослідження про права ЛГБТ. На 13 число заплановано відкриття ПрайдХаус. 14 і 15 червня відбудеться прайд-форум, на якому зберуться представники з європейського простору.

8, 9 і 10 червня будуть показувати документальні стрічки за темами ідентичності, сексуальності, релігійних переконань. Також відбудуться виставки та арт-перфоманси.

В цьому році слоган КиївПрайд – «Країна вільних: будь собою».