В День прав людини розпочалася чергова Школа Толерантності. З 10 по 12 грудня у Запоріжжі проходила «Школа Толерантності з питань сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності».
До участі у триденному інтенсиві долучилися педагоги та педагогині, а також психологи, що працюють з підлітками з таких міст як Дніпро, Київ, Запоріжжя, Бердянськ, Кривий Ріг, Маріуполь. Усі вони об’єдналися заради навчання.
Організований тренінг Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед», захід проходив при підтримці Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина.
Від досвідчених тренерів та тренерок учасники та учасниці дізналися вичерпну інформацію стосовно сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, ЛГБТІ-людей, коректної лексики, камінг-ауту, актуального наукового погляду на феномен гомо- , бісексуальності та трансґендерності
Звичайно, особлива увага присутніх була зосереджена на створенні інклюзивного та безпечного середовища у школах. В найбільшій мірі це якраз і залежить від вчительського колективу та адміністрації навчального закладу.
Однією з підтем тренінгу стали міфи та стереотипи про ЛГБТІ-людей, та, найголовніше — їх розвінчання. У цьому педагогам та педагогиням допомогла зустріч з «живими книгами» — геєм та бісексуалом.
Під час тренінгу присутні взяли участь у двох професійних дискусіях, що безпосередньо стосуються їх фаху: «Булінг і мобінг у навчальних закладах» та «Профілактика емоційного вигорання педагога: «турбота про себе».

По завершенні тренінгу усі отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у «Школі Толерантності».