Папа Римський Франциск заявив у середу, що батьки дітей-геїв повинні не засуджувати, а підтримувати їх. Про це пише Reuters із посиланням на слова Папи Римського Франциска.

Понтифік закликав сім’ї ніколи не засуджувати своїх дітей, в тому числі через їхню сексуальну орієнтацію. На своїй щотижневій аудієнції він говорив про труднощі, з якими батьки можуть зіткнутися у вихованні дітей.

Ці питання стосувалися, зокрема “батьків, які бачать у своїх дітей іншу сексуальну орієнтацію і як з цим поводитися, як супроводжувати своїх дітей і не ховатися за ставленням осуду”, – сказав Франциск і навів приклад підтримки батьків, у яких діти хворі, навіть невиліковно.

Раніше він говорив, що геї мають право бути прийнятими своїми сім’ями – як діти, брати і сестри. Франциск також сказав, що, хоча Церква не може прийняти одностатеві шлюби, вона може підтримати закони про громадянські союзи, спрямовані на надання партнерам-геям спільних прав у сферах пенсійного забезпечення, охорони здоров’я та питань спадщини.