Американський пастор Донні Ромеро, який проповідував у баптистській церкві в Техасі, пішов у відставку, коли з’ясувалося, що він користувався послугами секс-працівниць.

У 2016 році ім’я Ромеро обійшло світові ЗМІ, коли він заявив, що геї є “покидьками” і висловив надію: ті, що вижили в гей-клубі “The Pulse” в Орландо також “відправляться на той світ”.

“Ці 50 содомітів – все збоченці і педофіли, вони – покидьки землі, а земля тепер трохи чистіше. Я чув, що кілька цих *** все ще в реанімації. До завтрашнього ранку вони всі будуть горіти в пеклі, як і всі інші, так що вони більше не зможуть виходити на вулицю і завдавати болю маленьким дітям”, – заявив тоді скандальний пастор. Тепер Ромеро довелося пояснюватися перед парафіянами за свої гріхи. У зверненні він не згадав, що це за “гріхи”, а лише вибачився перед дружиною і шістьма дітьми.

Що це за “гріхи”, розповіли його колеги – не менш мерзенні гомофоби. Як з’ясувалося, пише PinkNews, “святий отець” користувався послугами секс-працівниць, курив марихуану і грав в казино.

Влітку 2016 року інший пастор, який заявив, що жертви теракту в Орландо “отримали по заслугах”, був заарештований за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх.