Ви ще не встигли дописати коментар під останнім випуском шоу «Гей-пропаганда» – а ми вже «залили» на YouTube перший епізод нового шоу зі старим, вподобаним вами ведучим Віктором. Надихнула нас на нове творіння ваша прихильність: за півроку всі 8 випусків «Гей-пропаганди» ви переглянули майже 100 000 раз! Тож, аби не змушувати вас і далі розучувати дотепні та гострі жарти ведучого, ми підготували для вас порцію нових посмішок, які, поза тим, побудять вас замислитися над звиклими на перший погляд речами.

Тож, про що поговоримо у першому випуску? А багато про що. Про право на аборти та аморальні субстанції. Про те що фемінізм – це ж чоловіконенависництво, хіба ні? І жінок у нас ніхто не дискримінує. А чоловіки не можуть підтримувати фемінізм.

Які ще дивні твердження про фемінізм ви чули? У YouTube-шоу «Привіт, патріархате» ми шукаємо (і знаходимо!) відповіді на незручні питання про гендерну рівність. У першому епізоді ми розбираємося чому фемінізм – це круто для всіх, хто в Україні виступає проти абортів та чому український депутат обізвав фемактивістку аморальною субстанцією.

Тож не будемо пропонувати вам прочитати те, що ви можете переглянути на власні очі. Запрошуємо до перегляду, лайку та підписки нижче: