16-річний американець Ченнінг Сміт вкоротив собі віку через аутинг в інтернеті. Це зробив його знайомий, пише OUT.

Тіло хлопця знайшли у його домі. Це сталося після того, як його одногрупник розповсюдив скріншоти відвертої переписки Ченнінга з іншим хлопцем. Його родина не знала, що він належить до ЛГБТ-спільноти. “Ми прийняли б його, що б не сталося. Він був найкращим хлопцем на світі”, – цитує рідних підлітка Daily Mail. А його мати заявила: “Публікація однієї маленької картинки може зруйнувати життя. Я не можу описати біль. Невже це могло принести комусь задоволення?”.

Сім’я сподівається, що справедливість буде відновлена. “Учня, який це зробив, не можна покарати за вбивство. Але це переслідування та смерть за необережністю”, – заявили члени родини в медіа.

Районний прокурор висловив родині співчуття і заявив, що “сильно засмучений трагічною втратою”. Але він не буде розслідувати цю справу, вважає сім’я Ченнінга. Справа в тому, що раніше прокурор заявляв, що не буде займатися випадками насильства в одностатевих родинах, адже не вважає їх сім’ями. Тому через такі погляди справа може бути закрита.

Популярний співак Біллі Рей Сайрус заспівав пісню Amazing Grace на честь Ченнінга Сміта та опублікував її на своїй сторінці у Фейсбуці. Ця композиція була однією з улюблених у хлопця.