Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», громадська організація «Взаємодія» та благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» оголошують про результати конкурсу  на проведення заходів для випускниць та випускників Шкіл Толерантності, які проходили у 2017 році в м. Запоріжжя, а саме:

  • Школа Толерантності з питань СОГІ та ВІЛ», 03-05 лютого 2017 року 
  • Школа Толерантності з питань ЛГБТ та ВПО, 18-20 квітня 2017 року
  • Школа Толерантності з питань ВПО та ЛЖВ, 21-23 квітня 2017 року

На розгляд конкурсної комісії було подано понад 10 робіт у категорії «Просвітницькі заходи», яка розрахована на фахівців та фахівчинь сфери психології та соціальної роботи. У цій категорії учасникам та учасницям конкурсу пропонувалося подати проектну пропозицію на проведення заходу (або серії заходів), що стосувалися тем вищезазначених тренінгів, які загалом, в короткостроковій перспективі, допоможуть домогтися позитивних змін у подоланні дискримінації у конкретному регіоні серед певної цільової групи.

До конкурсної комісії у цій категорії, разом з представниками Гендер Зед, входили:

  • голова громадської організації «Взаємодія» Ірина Куратченко
  • голова благодійної організації «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  Литвин Ігор
  • заступниця голови благодійної організації «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  Дорошенко Ірина
  • спеціаліст з адвокації правових питань ЄКОМ Юрій Йорський

За результатами відбору визначені чотири переможниці конкурсу.

Одна з перемог – у психологині Тамари Іванісенко з міста Харків. В рамках її проекту – «Розбудова поваги, толерантності та недискримінації по відношенню до представників ЛГБТ- спільноти  та представників ВПО через діалог та просвітницьку діяльність» планується проведення круглого столу за участю соціальних працівників, психологів, журналістів та активних представниць/представників громади, а також проведення семінару-практикуму на тему «Сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність: питання та відповіді» на базі Інституту Сімейної психології та консультування та тренінг для учнів  «Школа толерантності  до  ВПО» на базі літнього табору.  

Переможниця отримує 6900 гривень*.

Також перемога дісталася студентці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальності "Соціальна робота" Інні Дикій. На розгляд конкурсній комісії вона запропонувала дводенний тренінг для майбутніх соціальних працівників "Долаємо бар'єри. Руйнуємо стереотипи. Виховуємо толерантність" на базі вишу в якому навчається.

Переможниця отримує 4650 гривень*.

Ще одне призове місце – у методистки методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та тренерки ГО "Ла Страда-Україна" Світлани Хівренко, яка запропонувала до реалізації проект під назвою "Толерантність у взаємовідносинах – шлях до миру в громаді" з тренінгами для психологів, соціальних педагогів та громадських активістів з питань роботи з ВІЛ-позитивними людьми та ВПО у м. Новоукраїнка, Кіровоградської області.

Переможниця отримує 4100 гривень*.

І, нарешті, переможне місце дісталось також Катерині Петровській, кандидатці педагогічних наук, доцентці, завідувачці кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти з м. Бердянськ Запорізької області, яка підкорила конкурсну комісію проектом під назвою  «Кейс-тренінг "Інклюзія чи ексклюзія «позитивних» людей" для заступників директорів з виховної роботи, соціальних педагогів ЗОШ м. Бердянськ та Бердянського району».

Переможниця отримує 6350 гривень*.

*у суму винагороди входить податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%.