Правоохоронці затримали 15 учасників бійки з поліцейськими під час ЛГБТ-прайду в Одесі в суботу, стосовно ще 46 осіб складено адміністративні матеріали. Про це із посиланням на повідомлення прес-служби поліції Одеської області пише Інтерфакс-Україна.

За результатами попереднього розслідування в рамках проваджень у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу було затримано 15 осіб віком від 18 до 25 років. Вирішується питання про оголошення їм підозр і обрання запобіжного заходу. Стосовно ще 46 осіб, серед яких 12 неповнолітніх, складено адміністративні матеріали за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення“, – зазначається в повідомленні.

Наголошується, що батьки підлітків — учасників бійки — також будуть притягнуті до відповідальності за ст. 184 (“Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей“) КУпАП.

Як повідомлялося, під час проведення Маршу рівності в Одесі 28 серпня група противників акції після закінчення маршу напала на поліцейських із застосуванням сльозогінного газу. Внаслідок сутичок дістали тілесних ушкоджень 29 правоохоронців.