Пошта Норвегії випустила новорічну короткометражку. Вона називається “Коли Гаррі зустрів Санту”, пише журнал OUT.

Хоча у ролику, на жаль, нема субтитрів, але це не заважає сповна їм насолодитися. Все починається, коли немолодий чоловік випадково зустрічає Санту, який у вітальні ховає подарунки на Різдво. Наступна їхня зустріч трапляється за рік. “Ти хропиш. Я повернусь зовсім скоро”, – каже Санта. А ще через рік додає: “Мені треба доставити багато подарунків. Зачекай мене ще трохи, добре?”.

Нарешті чоловік не може більше приховувати свої почуття до Санти і пише йому лист, у якому зізнається в коханні. Наступного Різдва Санта залишається і проводить свята з нашим героєм. А подарунки країною доставляє пошта Норвегії.

Ролик закінчується написом: “У 2022 році люди у Норвегії люблять один одного легально вже 50 років”. Норвезька ЛГБТ-активістка Ода Ріг в коментарі журналу Kampanje відзначила: “Багато людей проводять Різдво з тими, кого люблять. Приємно бачити, що пошта Норвегії показує, що любов належить всім, незалежно від віку, орієнтації та місця проживання. Навіть якщо ви живете на Північному полюсі”.

Дивіться рекламу пошти Норвегії нижче: