Представники ЛГБТ -руху в 50 містах світу провели протести під посольствами Росії проти закону про “пропаганду гомосексуалізму”.

Пари цілувалися під стінами посольства Росії більн, ніж в 50 містах, долучившись до акції під гаслом “Для Росії з любов’ю”. Таким чином вони протестували проти закону про заборону так званої “гомосексуальної пропаганди”, прийнятого в червні в Росії за ініціативою парламенту.

Неприємний інцидент стався лише у Вільнюсі, де під час акції постраждав підліток. Як передають місцеві ЗМІ, учасники акції протесту стверджували, що коли вони йшли по проспекту, несподівано підбіг підліток 10-12 років вихопив ніж і розрізав їм райдужний прапор. “Після цього він пустився тікати і мало не потрапив під машину. Ми навіть не встигли відреагувати”, – розповіла одна з організаторок акції Олена Полуянова.

Цікаво, що в Парижі серед учасників були не тільки представники сексменшин, а й активісти-екологи і феміністки. Незважаючи на миролюбний настрій акції, за поведінкою демонстрантів наглядали десятки поліцейських. Багато ЛГБТ-організацій закликають до бойкоту зимових Олімпійських ігор 2014 в Сочі. Учасники сьогоднішньої акції закликали Міжнародний Олімпійський Комітет відреагувати на прийнятий в Росії гомофобний закон.

Джерелоmsmua.org