Громадська організація KyivPride повідомила, що показ прайд-прапору на ТРЦ “Гулівер” від 9 жовтня буде припинено через погрози “праворадикально налаштованих ксенофобів”, пише Українська Правда.

Ми обурені, ні – ми розгнівані та люті, що невелика групка праворадикально налаштованих ксенофобів думає, ніби вона може впливати на свободу самовираження та вирішувати, хто в нашій країні може мати права людини, а хто – ні. Розвиток європейського громадянського суспільства неможливий в умовах, коли праворадикальні меншини диктують правила свободи та життя іншим“.

На будівлі ТЦ транслювали та планували транслювати протягом тижня веселковий прапор. Нацкорпус вночі на 9 жовтня провів акцію, погрожуючи адміністрації “Гуліверу”, з вимогою вимкнути трансляцію прапору.

Спільнота KyivPride збирає прихильників  11 жовтня біля ТРЦ “Гулівер” на мирну акцію. На офіційній сторінці торгового центру коментарів щодо подій та рішення немає.

У відеосюжеті нижче представниця ТРЦ спочатку пояснила журналістам, що адміністрація не вбачає у контенті жодного заклику та не має підстав для припинення рекламної кампанії. Зрештою, адміністрація ТРЦ “Гулівер” у односторонньому порядку розірвала договір та припинила трансляцію.