ЛГБТ-активісти та активістки закликають уряд США дозволити гомо- та бісексуальним чоловікам стати донорами без обмеження для подолання дефіциту донорської крові на тлі пандемії COVID-19. Про це повідомляє NBC News.

Минулого тижня правозахисники/ці недержавної організації GLAAD розпочали збір підписів під петицією, в якій критикують діючу політику Адміністрації з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами. Згідно з пунктами регулюючих документів, чоловіки, які мають сексуальні стосунки з чоловіками, мусять утримуватися від сексуальних контактів протягом 12 місяців до здачі крові.

Управління повинне ставити науку вище за клеймо“, — заявила Сара Кейт Елліс, генеральна директорка і президентка GLAAD. — “Геї та бісексуальні чоловіки … хочуть здати кров і повинні мати можливість допомагати своїм співвітчизникам“.

Петицію оприлюднено після того, як головний хірург країни Джером Адамс закликав американців здавати кров, на тлі повідомлень Червоного Хреста. Представники останнього заявили, що за поточний місяць у зв’язку із пандемією кількість донорських внесків скоротилася на близько 2700. Така динаміка може призвести до значного скорочення банку донорської крові в США.