Цього тижня принц Вільям відвідав Фонд Альберта Кеннеді — організацію, яка підтримує молодих представників ЛГБТ-спільноти, від яких відмовилися батьки.

Під час цієї зустрічі герцогу Кембріджському довелося відповісти на запитання: як би він відреагував, заяви йому діти про свою гомосексуальну орієнтацію?

Дійсно, що б принц Вільям зробив, якби одного разу Джордж, Шарлотта або Луї зізналися йому в гомосексуальності? Варто віддати йому належне, він не розгубився, оскільки вже обговорював подібне з Кейт Міддлтон, передає Хроніка.інфо з посиланням на popcornnews.ru.

«Думаю, про це не замислюєшся до тих пір, поки не станеш батьком. Зрозуміло, для мене це абсолютно нормально. Я повністю підтримую своїх дітей і підтримаю будь-яке їх рішення. Але є дещо, що змушує мене нервувати: не те, що вони стануть геями або щось на зразок, а суспільний тиск, з яким вони зіткнуться», — розповів Вільям.

Це не перший раз, коли він надає підтримку представникам ЛГБТ-спільноти. У 2016 році герцог Кембриджський з’явився на обкладинці видання Attitude і виступив проти булінгу і цькування. «Ніхто не може бути підданий знущанням через свою сексуальність, і ніхто не повинен миритися з ненавистю, які ці молоді люди відчувають на собі. Юні геї, лесбійки і трансґендери, з якими я познайомився через Attitude, сміливо висловлюють свою позицію і дають надію тим, хто страждає від знущань. Ви повинні пишатися тим, ким ви є, адже вам нема чого соромитися », – заявив Вільям.