Перезапуск культового телепродукту дозволить розповісти про те, що в 90-ті доводилося приховувати, пише Корреспондент.net.

У запланованому перезапуску серіалу “Ксена: принцеса-воїн” представлять головну героїню відкрито гомосексуальною, повідомляє NME.

Виконавчий продюсер серіалу Хав’єр Грілло-Мархуач заявив, що новий телепродукт зможе повноцінно розкрити питання, про які раніше було складно говорити на телебаченні.

— Ксена буде зовсім іншим шоу, зробленим зовсім з інших причин. Немає сенсу повертати Ксену, якщо тільки не для того, щоб повністю дослідити стосунки, які могли бути показані тільки завуальовано в першому запуску франшизи в 1990-ті роки, — додає Грілло-Мархуач.

Про плани перезапуску серіалу “Зена – королева воїнів” стало відомо торік з анонсу телеканалу NBC.

“Ксена: принцеса-воїн” виходила в ефір з 1995 по 2001 рік і здобула величезну популярність серед глядачів у всьому світі. Окремої уваги телепродукт удостоївся у ЛГБТ-спільноти, яка розгледіла ознаки любовних стосунків у дружбі головних героїнь Ксени, яку зіграла Люсі Лоулесс, і її супутниці Габріель, яку виконала Рене О’Коннор.

У 2003 році Люсі Лоулесс підтвердила гомосексуальність своєї героїні виданню Lesbian News.

Раніше також повідомлялося, що зірку серіалу про Ксену засудили до громадських робіт за захоплення судна.