З 29 по 31 жовтня у Запоріжжі проходив тренінг з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Підтримку в організації заходу Запорізькому обласному благодійному фонду «Гендер Зед» надало Генеральне консульство Федеративної Республіки Німеччина.

До участі у триденному інтенсиві долучилися шкільні вчителі та психологи. Вони прибули до Запоріжжя з Кривого Рогу, Краматорська, Кропивницького, Павлограду, Нікополя, Покровська, Дніпра, Пологів, Чернігова, Вознесенська, Вінниці, Києва, селиш міського типу Котельва, Каланчак та села Мишурин.

Під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок учасники та учасниці дізналися вичерпну, науково обґрунтовану інформацію стосовно сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, ЛГБТ-людей, коректної лексики, камінг-ауту, актуального наукового погляду на феномени гомо- , бісексуальності та трансгендерності.

Особлива увага присутніх була зосереджена на створенні інклюзивного та безпечного середовища у школах, попередженні булінгу і мобінгу в навчальних закладах. Усі погодилися, що в найбільшій мірі це залежить від вчительського колективу та адміністрації навчального закладу.

Наступною темою тренінгу стали міфи та стереотипи про ЛГБТ-спільноту, а також їх розвінчання. У цьому педагогам та педагогиням допомогла зустріч з «живими книгами» — геєм та бісексуалом.

Ось які відгуки про тренінг залишили його учасниці у соцмережах:

«Дякую @gender.z за крутий ресурсний досвід💪🔥 Чекаю наступної зустрічі🎉🙏»

Елла

«Дякую організації @gender.z за чудовий тренінг! Ефективний, цікавий і продуктивний! Купа нових знань, вражень та емоцій, приємні нові знайомства, чудові тренери та група, світла атмосфера та позитив»

Ірина

По завершенні тренінгу усі отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у заході.