Ми дуже любимо простату. Всім її володарям вона можете приносити багато задоволення, тож, ймовірно, ти також її цінуєш. Водночас деякі можуть відчувати відразу та бажання закрити цю статтю. Якщо ти з таких, не поспішай, адже те, що ти все ще читаєш це свідчить про твою цікавість, і ми закликаємо тебе продовжувати читати далі.

Отож, давай розберемося з твоїми, можливо, неприємними стосунками з твоєю дупцею. Швидше за все, це наслідок застарілої концепції, яку називають гомоістерією. Це коли гетеросексуальні чоловіки побоюються, що їх вважатимуть геями. Тож, найімовірніше, якщо ти ідентифікуєш себе як гетеросексуальний чоловік, ти уникав анального задоволення через гомоістерію.

Але задоволення від анальної стимуляції не визначає, хто тебе приваблює. Біологія чоловіка не впливає на його сексуальну орієнтацію. Уяви, що в альтернативному всесвіті гетеросексуальні жінки уникають стимуляції клітора через страх бути асоційованими з лесбійством. Маячня, чи не так? Що ж, у 19-20 століттях це дійсно відбувалося. На щастя, суспільсна думка змінилася, і тепер жінки всіх сексуальних орієнтацій насолоджуються кліторальною насолодою. У той час як стигма щодо певних сексуальних практик все ще дуже потужна, оскільки їх асоціюють з гомосексуальністю.

Чи спіткає анальну стимуляцію доля клітора? Дослідники провели дослідження за участю 170 гетеросексуальних студентів бакалаврату та виявили, що кожен четвертий повідомив про те, що практикував певні види анальної стимуляції хоча б один раз. Ти можеш побоюватися насмішок з боку суспільства, але, згідно цього ж дослідження, є велика ймовірність, що твій приятель не пов’язуватиме твій інтерес до «анальних ігор» з твоєю сексуальною орієнтацією. Це дві абсолютно різні речі, і, чесно кажучи, як можна звинувачувати будь-якого хлопця? Зрештою, це головна ерогенна зона для багатьох чоловіків!

З біологічної точки зору особливим ваш задок робить величезна мережа нервових закінчень, що оточують задній прохід і простату. Ці нервові закінчення пов’язані з геніталіями і м’язами, які беруть участь в процесі оргазму. Такі зв’язки дозволяють досягти оргазму виключно за рахунок стимуляції простати. Тобі може бути цікаво, де знаходиться твоя простата? Якщо коротко, це залоза (частково м’яз) розміром з волоський горіх, яка знаходиться перед прямою кишкою, приблизно на три чверті довжини пальця від заднього проходу.

prostate

Якщо ти дуже хочеш спробувати, але занадто нервуєш, щоб проникнути всередину, спробуй стимулювати область між яєчками та сідницями. Якщо ти натиснеш на цю точку, ти зможеш встановити контакт з «точкою G» (хоча, насправді, її існування не доведене). Також важливо відзначити, що перед тим, як ти спробуєш це зробити, не забудь нанести БАГАТО гелю-змащувачу. Також можна використовувати іграшки для додаткового задоволення. Сьогодні на ринку є безліч продуктів різної форми, які пропонують різні рівні стимуляції. Нарешті, якщо ти пробуєш це вперше, не забувай зберігати спокій, рухатися повільно і прогресувати в зручному для тебе темпі. Тобі не потрібно ставати анальним гуру за один сеанс експерименту. Єдине, що тобі потрібно — це трохи натиснути на промежину і відчути те, що ти можеш від неї взяти.

Втім, на жаль, простата приносить не лише задоволення. Три найпоширеніші проблеми з нею:

  • збільшення (аденома) простати — це найпоширеніша проблема;
  • простатит — запалення або інфекція простати;
  • рак простати.

Аденома простати — це захворювання, яке супроводжується збільшенням об’єму передміхурової залози і може перешкоджати нормальному сечовипусканню. У чоловіків після 50 років аденома простати зустрічається у 20%, з віком ці показники збільшуються і у віці 80 років досягають 80%.

Причини розвитку захворювання до цієї пори залишаються невідомими. Існує дві основні теорії. Відповідно до першої з них винуватцем росту передміхурової залози є гормон естроген, жіночий статевий гормон. У чоловіків з віком знижується концентрація тестостерону, і, відповідно, збільшується пропорція естрогену, що викликає ріст простати. Друга теорія говорить, що захворювання пов’язано не з естрогеном, а з дигідротестостероном. На відміну від тестостерону, кількість цього гормону з віком не знижується, а залишається стабільною. Дигідротестостерон накопичується в простаті та викликає розростання її тканин.

Але хворобою цей природній процес вважається лише тоді, коли збільшена в розмірах залоза перетискає сечовивідний канал, викликаючи відчуття неповного випорожнення сечового міхура, часте сечовипускання в денний та нічний час, затримки сечовипускання, що погіршує якість життя чоловіка.

Рак простати — один з найпоширеніших видів раку у чоловіків. Він розвивається внаслідок неконтрольованого зростання клітин передміхурової залози. Приблизно 1 із 8 чоловіків у певний момент життя захворіє на рак простати. До речі, доказів того, що геї або бісексуали частіше хворіють на рак простати не існує. У транс*жінок, які народилися із біологічними ознаками чоловіків, все ще є простата, і вони також можуть захворіти на рак простати. Ти маєш більшу ймовірність захворіти на рак передміхурової залози, якщо тобі понад 50, а також якщо це ставалося у твоїх найближчих родичів.

Простатит є третім за значимістю захворюванням передміхурової залози після раку та аденоми. Основний фактор виникнення простатиту — інфекційні ураження урогенітального тракту. Останнім часом це захворювання, на жаль, все частіше зустрічається в осіб молодого і середнього віку, які, як правило, перенесли ті чи інші інфекції, що передаються статевим шляхом. Клінічними проявами є розлади сечовипускання, наявність больових відчуттів та еректильна дисфункція.

Тож, як би не було, симптоми, на які тобі варто звернути увагу, включають:

  • необхідність мочитись більше ніж зазвичай, особливо вночі;
  • утруднене чи занадто довге сечовипускання;
  • слабкий струмінь сечі при сечовипусканні;
  • відчуття, що сечовий міхур звільняється не повністю;
  • біль під час сечовипускання;
  • біль під час еякуляції.

Звісно, ці симптоми можуть бути й не пов’язані з простатою, але у будь-якому разі ігнорувати їх не можна. За будь-яких, навіть найнезначніших симптомів, відвідуй свого сімейного лікаря та будь здоровий!

Якщо ти хочеш дізнатися більше, звернись до нас за допомогою контактної форми на сторінці «Здоров’я» і ми надамо тобі професійну та анонімну консультацію. Не забувай, що у нас ти також можеш безкоштовно отримати презервативи, лубриканти, тестування на ВІЛ, сифіліс та гепатит C, та сейф-бокси для тебе та твого партнера.