Writing For Equality – цікавезний онлайн-проєкт для блогерів та блогерок, журналістів та журналісток, активістів та активісток.

  • Взяти участь в онлайн-зустрічах зі включенням з цікавими гостями з неурядових організацій, політиками, ЛГБТ-активістами з Німеччини, Молдови чи України – у червні;
  • Провести журналістське дослідження (статтю, фото-проєкт, сторітеліг, відео, подкаст тощо) на тему життя ЛГБТК-людей з трьох країн-партнерок – до жовтня;
  • Опублікувати матеріал у себе в соцмережах чи у медіа, на які у вас є вихід.

Цей проєкт пропонує вам такі можливості! Ми гарантовано познайомимо вас із захоплюючими людьми та підтримуємо вас у ваших дослідженнях через наші контакти та мережі. А на переможців конкурсу матеріалів очікують приємні винагороди :)

Наша ціль – промоція рівних прав та можливостей для усіх, незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Не вагайтесь, заповнюйте заявки!

До 26 квітня 2021 року вам слід надіслати:

  1. Мотиваційний лист: коротко поясніть, чому ви зацікавлені в програмі. Будь-ласка, розкажіть тут про свій журналістський / блогерський / активістський досвід.
  2. Коротке викладення ідеї для вашого матеріалу – яку тему навколо ЛГБТ-питань ви попередньо хотіли б дослідити, в якому форматі (журналіський матеріал, фото-, відео- чи аудіо матеріал, арт-проєкт тощо), можливо, з приблизними нарисами про те, у кого ви хотіли б взяти інтерв’ю, з ким поспілкуватися, кого долучити до вашої журналістської роботи і у якій якості.

Ваша заявка повинна бути подана англійською мовою.

Будь ласка, надішліть два вищезгадані файли на електронну пошту applications@genderz.org.ua, зазначивши в темі листа Application_YourName.

Зауважте, що спілкування під час проєктних заходів відбуватиметься англійською мовою.

Більше деталей – нижче, українською та англійською.