Американський актор Рамі Малек, який зіграв злодія у новому фільмі про агента 007, поділився подробицями зйомок. Зокрема, виявилося, що він та виконавець головної ролі Деніел Крейг поцілувалися під час обговорення однієї зі сцен.

Рамі Малек прийшов на шоу Стівена Колберта та розказав про пікантну ситуацію. «Він мій улюблений Бонд, якщо я можу так сказати. У нас була дуже складна сцена, яку ми репетирували з нашим режисером Кері Фукунагою. Ми сиділи за столом протягом годин. І нарешті ми зрозуміли, як зіграти цю сцену. І він схопив мене, підняв… Я не знаю, хто ініціював поцілунок, але ми зробили це. Я дуже розгубився», – розказав Малек. І додав, що в той момент пожартував, ніби став наступною «дівчиною Бонда».

Цікаво, що в одній з попередніх частин шпіонського трилеру вже була доволі неоднозначна сцена. Головний поганець фільму «Скайфол» спіймав Бонда, зв’язав його та провів пальцем по оголеному торсу агента. Тоді Деніел Крейг заявив, що йому подобається цей момент у фільмі і він не ділить світ за сексуальними вподобаннями.

Наступна частина фільму про агента 007 отримала назву «Не час помирати». Вона вийде у квітні 2020 року. У стрічці також знімуться Рейф Файнз, Наомі Харріс, Леа Сейду, Бен Вішоу та Ана де Армас.