Автор: Кирило Філатов

 

Популярний співак Рікі Мартін потрапив на обкладинку гей-журналу Attitude. В інтерв’ю журналістам видання артист поділився подробицями особистого життя, пише Energy Of Music.

У січні цього року виконавець офіційно одружився зі своїм партнером, шведським художником Джваном Йосефом. Рікі Мартін зазначив: «Я написав йому онлайн. Ми спілкувалися так півроку. Писали один одному про життя та екзистенційні проблеми. Нічого про секс. Але коли я вперше побачив його, то перестав дихати. Емоції  зростали протягом шести місяців. Це був такий романтичний час. У першу зустрічі я сказав собі, що одружусь на ньому. І він також так подумав, просто сказав мені про це пізніше».

Також співак поділився, яким тяжким свого часу був для нього камін-аут: «Я повністю віддавався своїй кар’єрі. Мені було важко відкривати двері для нових відносин. Я боявся просто спілкуватися з людьми – в тому числі з продюсерами і режисерами. Я побоювався, що вони дізнаються все про мене, про мою природу. Я витратив стільки енергії, щоб приховати свою сексуальну орієнтацію».

Нагадаємо, Рікі Мартін зробив офіційну заяву про свою гомосексуальність у 2010 році. Зараз у співака є двоє дітей, народжених від сурогатної матері. Свій останній альбом 46-річний співак випустив у 2016 році. Нещодавно він зіграв одну з головних ролей у серіалі «Американська історія злочинів».