20-22 березня у Запоріжжі пройшла «Школа Толерантності», присвячена питанням консультування ЛГБТІ-підлітків.

Цього разу до участі у триденному тренінгу долучилися практикуючі психологи та психологині з Києва, Івано-Франківська, Кам’янець-Подільського, Кривого Рогу, Кропивницького, Черкас, Марганцю, Покровську, Бахмуту, Маріуполя, Бердянську та, власне, Запоріжжя. Серед інших заяв претендентів та претенденток було визначено 18 учасників та учасниць, які вказали найбільш переконливу мотивацію для участі у «Школі Толерантності».

Проведення тренінгу Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед»  стало можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні.

В ході тренінгу учасники та учасниці розглянули ключову інформацію стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність, тощо.

Практичні навички консультування ЛГБТІ-підлітків учасниці та учасники набули під керівництвом досвідченого психотерапевта фонду.

Окрім звичних для подібних заходів способів подачі інформації, організатори також влаштували присутнім спілкування з «Живими книгами» — молодими ЛГБТ-людьми.

На додаток учасники та учасниці тренінгу мали нагоду подивитися виставу соціального театру Чесні Тобі під назвою «ЧАТ». Ця вистава висвітлює проблему булінгу в школі, що є близьким питанням для шкільних психологів та психологинь.

Вже по завершенні «Школи Толерантності» деякі з його учасниць поділилися враженнями на своїх сторінках соцмереж:

«Глибина теоретичного матеріалу, об’єм і різноманітність практичних вправ, закріплення знань безпосередньо в практиці консультування ЛГБТІ-підлітків та їх батьків, живий театр і жива книга вражають…»

Ксенія, м. Кривий Ріг

«Несподіваним для мене виявилось їхати в очікуванні отримати інформацію щодо особливостей консультування ЛГБТІ-підлітків та їх батьків, а отримати розуміння того, що вони несуттєві. Точка переосмислення. Соціальний театр, живі книги — ви прекрасні!
Дякую Gender Z. Відчуваю і розділяю цінність вашої роботи у суспільстві
»

Ольга, м. Черкаси

«Тренинг на тему «Школа Толерантности по вопросам консультирования ЛГБТИ-подростков», пожалуй, перевернул мое мировоззрение.
Я с уверенностью могу сказать, что буду стараться помочь любому подростку или родителю в данном вопросе
»

Альона, м. Бердянськ

По завершенні тренінгу, крім сертифікатів учасники та учасниці отримали ексклюзивне практичне видання «Консультування ЛГБТ-підлітків», яке нещодавно вийшло обмеженим накладом.

Слідкуйте за оновленнями розділу сайту «Новини Фонду», аби мати змогу першими подати заявки на участь у майбутніх «Школах Толерантності»!