18-20 квітня у Запоріжжі вкотре відбулася «Школа Толерантності», яка цього разу була присвячена питанням ЛГБТ та ВПО (внутрішньо переміщених осіб).

До участі у триденному тренінгу долучилися соціальні працівники та працівниці з різних куточків України – це мешканці/ки Запорізької, Донецької, Одеської, Харківської та Сумської областей.

Захід сумісно організували працівники Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» та представники/ниці громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія». Вагому підтримку для організації тренінгу надало Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

В ході тренінгу учасники та учасниці розглянули базову інформацію стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, феномену гомосексуальності та трансґендерності, стереотипів щодо представників/ниць ЛГБТ, ВПО, питання інтеграції ВПО у місцеву громаду а також коректну лексику стосовно цих груп та етичні норми під час роботи.

Окрім теоретичної частини, під керівництвом досвідчених психотерапевтів/ок, учасники та учасниці виконали низку практичних завдань та оволоділи навичками консультування ЛГБТ, ВПО.

Крім цього, у рамках «Школи Толерантності» соціальні працівники та працівниці здійснили два навчальних візити. Спершу вони відвідали CO-Working центр «Взаємодія», де спеціалісти/ки центру ознайомили їх зі своєю діяльністю з ВПО, а також організували зустріч з регіональними представниками/ницями організації КримSOS.

Після цього учасники та учасниці «Школи» завітали до ЗОБФ «Гендер Зед», де волонтери фонду запропоновали їх увазі п’єсу # ЧЕСНІТОБІ, що піднімала питання щодо булінгу в школі в зв’язку з сексуальною орієнтацією одного з учнів.

Після п’єси учасники та учасниці школи мали можливість поспілкуватися з «Живими книгами», а також отримали сертифікати про участь у тренінгу.

Слідкуйте за оновленнями розділу сайту «Новини Фонду», аби мати змогу першими подати заявки на участь у майбутніх «Школах Толерантності»!