Аліна Паш, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільний Маніфест Толерантності «Різні.Рівні», який покликаний довести: всі — різні, всі — рівні. Вперше провідні українські музиканти на волонтерських засадах об’єдналися навколо ідей толерантності та прийняття.

П`ятнадцять зірок об’єдналися та записали пісню — маніфест толерантності «Різні.Рівні» — щоб через музику донести українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Будь-хто може стати частиною проєкту та підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, буде достатньо перейти на сайт www.riznirivni.com.ua та буквально підняти руку та приєднатися до мапи толерантних.  А за допомогою віртуальної студії звукозапису сайт надає можливість заспівати разом з зірками. Наприкінці пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб сказати свої слова підтримки, висловити позицію чи заявити про толерантність.

“Під нашими ногами спільна Земля.
У наших легенях спільне повітря.”

Записавши свій голос на платформі проєкту www.riznirivni.com.ua/voice, прихильник отримає персоналізований варіант «Різні.Рівні» із власним голосом в кінці пісні, яку зможе завантажити собі або поділитися з друзями у соціальних мережах.

Таким чином артисти прагнуть створити найбільшу музичну колаборацію у світі, та показати, що підтримки рівності для ЛГБТ в Україні набагато більше, ніж може здатися.

Станом на сьогодні серед 42 мільйонів українців є близько 15% толерантних до ЛГБТ людей, згідно з останніми дослідженнями Pew Research Center. Тому українські зірки вирішили дати голос рівності. Музика — це універсальна мова, яка допомагає зрозуміло говорити про складні речі і об’єднує людей навколо себе.

Alina Pash:

“Для мене важливо було долучитися до проєкту “Різні рівні”, бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. Із дитинства у мене сім‘я вкладувала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі і обговоренні що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху.”

Сергій Бабкін:

“Трек “Різні.Рівні” про те, що ми всі різні – і це прекрасно, це нормально, це по-здоровому. Ми всі – люди, ми ними називаємось, ми ними є. Але кожна людина живе своїм унікальним життям та обирає свій шлях, і ніхто не має права засуджувати її. Кожен йде своєю дорогою, робить свій вибір, який потрібно поважати. Повага – це найголовніше, без неї не буде ніякого розвитку, шляху до світлого майбутнього, до країни, якою можна пишатись, яка буде на рівні з іншими світовими країнами.”

Проєкт реалізовано за участю мережі громадських організацій по всій Україні, а саме Гендер Зед, Інша, КиївПрайд, Ліга, Сфера, Освітній Центр з Прав Людини у Львові за підтримки Програми Сприяння Рівності Національного Демократичного Інституту в Україні та урядів Великобританії, Канади та Швеції.  Ідея та технічна розробка продуктів кампанії належить діджитал-креативної агенції ISD Group. Режисеркою музичного кліпу виступила Анна Бурячкова.

Анна Бурячкова:

“Я вважаю, що в нашій країні існує велика проблема з прийняттям і толеруванням інакшості, відмінності від більшості. Я спостерігаю за цим досить довго, і, при тому, що серед певних груп людей рівень толерантності зростає, загальний фон, на жаль, погіршується останнім часом. І, як на мене, це через необізнанність і нерозуміння. страхи. чим більше ми говоритимемо вголос, чим більше знайомитимемо людей з розумінням та прийняттям себе та інших, тим скоріше ситуація буде покращуватись. Це не лише стосується ЛГБТ ком’юніті, а і загальної рівності та інакшості. Я часто приймаю участь в таких проектах, намагаюсь емоційно розповісти про болючі питання, створити атмосферу любові і порозуміння.”

Контакти для уточнення деталей стосовно кампанії:

Запоріжжя – Благодійний фонд «Гендер Зед»

Костянтин Андрєєв +38 0500118430, andreev.genderz@gmail.com