Керівництво Уральського державного економічного університету заявило, що відрахує студента через підозри в гомосексуальності. Про це хлопець розповів агентству «Європейсько-Азіатські Новини», пише телеканал Дождь.

Студент розповів, що йому зателефонував директор університету і викликав на розмову, щоб обговорити «неприємну ситуацію». На зустрічі керівник заявив, що виявив підписку на ЛГБТ-групу в соцмережі.

Потім студента викликав до себе проректор з виховної роботи. Він запропонував забрати хлопцю документи з вузу, оскільки він «порочить ім’я інституту». Також проректор зазначив, що у студента рожевий телефон, а наявність у нього дівчини «не виправдовує і не доводить» його сексуальну орієнтацію.

Керівництво вишу підтвердило агентству, що університет веде моніторинг поведінки студентства в соцмережах. «У нас це не тільки зараз – ми вели, ведемо і будемо вести моніторинг соціальних мереж наших студентів! З однієї простої причини: ми – державний університет, і, відповідно, ми слідкуємо за моральним обличчям наших студентів. Ми маємо право подивитися, чим живе наш студент. Адже це публічні сторінки», – заявив проректор.

Студент зазначив, що йому довелося вийти з інтернет-групи на ЛГБТ-тематику.