Як було відомо раніше, російський Перший канал вирішив змістити пряму трансляцію першого півфіналу Євробачення-2018 на півтори години, пояснюючи це особливостями наповнення ефірного часу.

Проте, фанати конкурса зауважували, що на такий крок керівництво каналу пішло через номер представника Ірландії, в якому двоє хлопців гратимуть пару закоханих.  Таким чином виступ ірландця показувався б у нічний час,  в який його, на думку Першого каналу, не зможуть побачити діти.

Тож вчора в ефірі Першого каналу відбулася трансляція запису  першого півфіналу Євробачення, який в цьому році проходить в столиці Португалії.

Композицію ірландського виконавця Райна О’Шонессі коментаторка Яна Чурікова назвала “піснею про справжню чоловічу дружбу”. “Ірландія – своєрідний олімпійський чемпіон” Євробачення “. Вона перемагала на конкурсі сім разів. Але те, що ми побачимо зараз це щось інше …” – повідомила Чурикова і розповіла історію про те, що людина з прізвищем О’Шонессі вже одного разу співала на конкурсі і посіла друге місце з кінця.

63-й конкурс пісні “Євробачення” проходить в Лісабоні. У першому півфіналі взяли участь представники 19 країн, десять з яких за підсумками глядацького голосування потрапили у фінал.

До фіналу вийшли – Литва, Ірландія, Албанія, Фінляндія, Кіпр, Болгарія, Чехія, Австрія, Ізраїль і Естонія.