Патріарша комісія з питань сім’ї та дитинства попередила про “небезпечну гей-пропаганду” в книзі Віри Тіменчік «Сім’я у нас й у інших», яка публікується в рамках дитячого проекту письменниці Людмили Улицької. Відповідне звернення розміщено на сайті Архангельській і Холмогорської єпархії, пише Lenta.ru.

«У цій книзі присутня інформація, яка не відповідає дитячому сприйняттю. Фактично, на думку ряду експертів, вона спрямована на формування у дітей “терпимого” або позитивного ставлення до гомосексуальності, педофілії, гомосексуальним шлюбів, іншим формам так званих “нетрадиційних”, аморальних сексуальних відносин », – наголошується в повідомленні.

Цікаво, що це не перше подібне звинувачення на адресу авторки. Так, у травні 2014 року перевіркою книги Віри Тимчук зайнялася прокуратура міста Орел, раніше, у лютому – прокуратура Ульяновської області. В даний час твір поширюється за сприяння проекту «Інститут толерантності» в різних регіонах Росії.

Книга «Сім’я у нас і у інших» була видана 2006 року в рамках дитячого проекту Улицької. У ній згадується легалізація одностатевих шлюбів й традиції африканського племені азанде, де чоловіки «беруть в дружин» хлопчиків 12-20 років. За цей історичний факт книгу й звинуватили у так званій “пропаганді гомосексуалізму”.