Акторка Рут Вілсон і актор Метт Бомер зіграють в драмі “Книга Рут”, заснованої на біографії Рут Кокер Беркс, побожної матері-одиначки з Арканзасу, яка допомагала людям з ВІЛ. Про це пише Телеграф.

Дія драми розгортається в 1983 році. Беркс (Уїлсон) живе своїм життям, зайнята працею, релігією і 6-річною дочкою. Коли з’ясовується, що її красивий сусід (Бомер) – гей, який втік з Нью-Йорка після смерті партнера від СНІДу, вона вирішує боротися з епідемією, що охопила країну.

Сценарій картини пишуть Ребекка Поллок і Кас Грехем (“Останній пасажир”, “Бетті Форд”).

Режисером фільму став театральний режисер Майкл Арден, який двічі номінувався на премію “Тоні” (театральний “Оскар”). Цей проект стане для нього дебютом в кіно. Він заявив: “Для мене велика честь розповісти цю історію про відповідальність однієї людини перед іншими під час кризи. Як гей я відчуваю, що ця історія про співпереживання, яке перемагає забобони, що є дуже важливим в наш час. Ми повинні пам’ятати, що втратили ціле покоління під час епідемії СНІДу та що багато людей, таких як Рут, пожертвували своїм комфортом, положенням і засобами, щоб допомогти нужденним“.