Автори проекту Solomia.Today та проект «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук “Анти СНІД” запустили telegram-бот Solomia Teen. Бот освічуватиме підлітків на теми менструального циклу, сексу, взаємин, булінгу, гендеру та прав людини, пише Хмарочос.

«Нова Solomia стала більш інклюзивною та сучасною: команда проекту доклала значних зусиль, щоб очистити контент від сексистських стереотипів, конвенціональних міфів про красу і здоров’я, нормативних уявлень про гендер і сексуальність», — зазначається на сайті проекту.

У команді розробниць бота шість експерток: арт-директорка Марія Леоненко, лікарка-гінеколог Наталія Лєлюх, клітинний біолог Ольга Маслова, лікарка-дієтолог Катерина Толстікова, нутріціолог Софія Рожко та сексолог-психолог Оксана Єфремова.

Авторки зазначають, що створили Solomia Teen на противагу користуванню неперевіреною та застарілою інформацією з інтернету.

«Ми довго обирали актуальні теми і питання. Є навіть номери телефонів служб, куди можна звернутися у складних ситуаціях: від психологічної напруги до допомоги постраждалим від насильства», — зазначає ідейна авторка проекту Маша Леоненко. 

Доступ до бота можна отримати за посиланням solomia_bot.