Райдшеринговий сервіс Uklon встановив на сторінці Facebook веселкову аватарку на підтримку КиївПрайду. Про це пише Хмарочос.

«Ми вирішили цією тимчасовою аватаркою підтримати KyivPride, який відіграє важливу роль як в Україні, так і в світі. Адже вважаємо питання рівності важливими для суспільства, хочемо привернути до них увагу і не залишаємося осторонь, як і більшість брендів по всій планеті», – зазначає пресслужба Uklon.

«Чому ми змінюємо аватарку саме зараз? Щороку в червні по всьому світу проводяться різні заходи як спосіб визнати вплив ЛГБТ-спільноти. Ми вважаємо важливою можливість мирно протестувати і підвищувати політичну обізнаність про актуальні проблеми, які стоять перед суспільством. Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку», – додають у компанії.

У KyivPride привітали позицію Uklon та закликали користувачів Facebook писати компанії слова підтримки.

«Свідома позиція свідомого бізнесу. Давайте подякуємо Uklon за підтримку рівних прав для усіх українок та українців», – пишуть у громадській організації.

Торік Uklon запустив до Дня закоханих дружню до ЛГБТ+ рекламу з зображеннями як гетеросексуальних, так і гомосексуальних пар.