Популярний співак Рікі Мартін, а також його чоловік, художник Джван Йосеф, оголосили про майбутнє поповнення у родині. Радісною новиною виконавець поділився під час премії “HRC National Visibility Award”, пише OUT.

Зі сцени Рікі Мартін заявив: “Уся моя родина тут. Джване, я тебе не бачу, але хочу сказати, як кохаю тебе. Мої прекрасні близнюки Маттео та Валентіно, я кохаю вас всім серцем, ви даєте мені силу. Ви надихаєте мене щодня, ви мотивуєте мене робити те, що я роблю. Ви просто чудові. Моя донечка, яка зараз вдома зі своєю бабусею, також у моєму серці. І до речі, хочу сказати, що ми зараз в очікуванні дитинки!”. Після того, як зал вибухнув оплесками, співак додав: “Я люблю великі родини!”.

Сам Рікі Мартін отримав нагороду за підтримку демонстрантів у Пуерто-Рико. На початку року він приєднався до тих, хто вимагав відставки губернатора Рікардо Розелло Невареса. Через три тижні політик склав повноваження. Зі сцени Рікі присвятив нагороду усім ЛГБТ-мігрантам, які залишають свох домівки через погрози.

Нагадаємо, Рікі Мартін став батьком двійні у 2018 році. У 2018 році він одружився на Джвані Йосефі і невдовзі оголосив про появу в родині доньки. Останній альбом Мартіна вийшов ще у 2015 році. З того часу співак знявся у серіалі “Американська історія злочинів. Вбивство Джанні Версаче”, за який отримав номінацію на “Еммі”.