Команда «Гендер Зед» продовжує відвідувати інші міста України. Цього разу «Школа Толерантності» завітала до міста Чернігова.

Участь у тренінгу, темою якого стали питання сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, взяли місцеві психологи та психологині, спеціалісти та спеціалістки, які працюють з молоддю.

Захід організував Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед», спільно з ГО «Горизонт-17», за підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ)

Спочатку від досвідчених тренерів та тренерок присутні дізналися вичерпну інформацію стосовно ЛГБТІ-людей, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Також увага учасників та учасниць була зосереджена на коректній лексиці та науковому погляді на гомо- , бі- , та інтерсексність, тощо.

Потім, на доповнення до теоретичної частини тренінгу присутні виконали практичні завдання, стали учасниками/цями активностей.

У момент, коли анонсувалося спілкування з «живою книгою» — ЛГБТІ-активістом — присутні очікували нового знайомства. Яким же подивом для них було дізнатися, що з цим активістом з прав людини вони вже встигли познайомитися, адже він був учасником тренінгу.

— Такий «поворот» подій допоможе вам усвідомити, що за рівні права для людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, виступають звичайні люди – такі ж самі, як і ви є, — розпочав «друге знайомство» хлопець-книга.

Учасники та учасниці тренінгу задавали активісту найрізноманітніші питання, від особистих до соціально-глобальних.

По завершенні тренінгу усі присутні отримали сертифікати про участь.