Теплими осінніми днями команда «Гендер Зед» вирушила із Запоріжжя до Києва. Тут з 14 по 16 вересня відбулася «Школа Толерантності з питань СОГІ» (сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності) для молодіжних активістів/ок та тих, хто працює з молоддю. Учасниками та учасницями, яких зібралося 18, були мешканці/ки різних міст України.

Спільно із Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед» організаторами виступила ГО Київський Освітній центр «Простір толерантності», за підтримки німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».

Відповідно до програми тренінгу, присутні розглянули вичерпну інформацію стосовно ЛГБТІ-людей, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики по відношенню до дискримінованих груп, наукового погляду на різні сексуальності, тощо.

На додачу до теоретичної частини учасники та учасниці під керівництвом досвідчених тренерів та тренерок виконали низку практичних завдань.

Особливу зацікавленість у присутніх викликало спілкування з «живою книгою» — хлопцем-геєм. Під час невимушеної бесіди усі охочі змогли особисто поставити йому будь-які питання, що стосувалися теми тренінгу.

Тренінг завершився врученням сертифікатів учасникам та учасницям.