34-річний Бен Елдрідж розповів про свою гомосексуальну орієнтацію у соцмережі. Він оповів, що на це зізнання він зважувався довго. Відвертий допис у Інстаграмі він доповнив чорно-білими фотографіями ЛГБТ-маршу 1972 року.

Серію світлин у пості завершило миле відео, на якому Бен Елдрідж поцілував в щічку чоловіка, до якого, судячи з усього, небайдужий. Однак цей хлопець не є частиною шоу-бізнесу, а свої почуття актор афішувати не став.

Шлях до прайду був для мене довгим. Я люблю ЛГБТ-спільноту і неймовірно гордий і вдячний бути її частиною. Попереду ще багато перемог. І так багато боротьби“, – написав Бен Елдрідж.

Однією з перших його підтримала колега-актрорка Мішель Кіган, з якою він працював на знімальному майданчику британського серіалу “Наша дівчинка” (“Our Girl”). Загалом, зірку підтримали понад 8 тисячами лайків і сотнями коментарів, захоплюючись його сміливістю.

Бен Елдрідж став відомим завдяки зйомкам у комедійному серіалі “Погань” (“Fleabag”), в якому з’явився разом з голлівудською зіркою Фібі Уоллер-Брідж.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The journey to pride was a long one for me. I love the LGBTQ+ community and am incredibly proud and thankful to be a part of it. So much won. So much more to fight for. #pride

Допис, поширений Ben Aldridge (@benjaminaldridge)