Соціальний ролик “Звичайні люди”, знятий у рамках Школи толерантності, посів друге місце на IV Фестивалі соціальної відеореклами Molodiya Festival’15. Режисер ролику Юрій Йорський та директор Запорізького обласного благодійного фонду “Гендер Зед” Ростислав Мілевський особисто отримали диплом та призовий сертифікат на церемонії нагородження переможців, яка відбулася 3 жовтня у Києві.

Окрім номінації “Гендерна рівність та права ЛГБТ”, у якій й відзначено ролик “Звичайні люди”, програмою фестивалю передбачалися також спеціальні номінації “Зміни клімату та енергоефективність”, “Інновації та суспільство”, “Активні Громадяни”, “Саморозвиток”, “Велосипед — мій транспорт” та “Спорт та спортивна інфраструктура”. Упорядником номінації “Гендерна рівність та права ЛГБТ” виступив Фонд ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Зазначимо, що Molodiya — це фестиваль, де молоді кінематографісти висловлюють свою громадянську позицію, озвучують свої ідеї щодо вирішення певних соціальних проблем мовою кіно. Мета фестивалю: з одного боку — підтримати молодих кінотворців, з іншого — привернути увагу громадськості до українських та загальнолюдських соціальних проблем.